ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Asansörlü, Sigortalı, Ambalajlı Nakliyat

UZMAN EKİP İLE NAKLİYAT

Ev taşıma işlemi konusunda bilgi sahibi olan personellerden oluştur.
Beyaz eşyaları ayrı, mobilyaları taşımak ayrı bilgi ve beceri ister.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Eşya taşıma işlemleri uygunluk durumuna göre asansör ile yapılır. Eşyaların taşıma sırasında hasar görmesi önlenmiş olur. Eşya indirme ve taşıma işlemi daha hızlı ve güvenli olur.

Asansör için ayrı bir ücret talep edilmez.

SİGORTALI NAKLİYAT

Evden Eve eşya taşıma işlemi sigortalı olarak yapılır. Eşyaların olası hasar görmesi durumunda ücret sigortadan tazmin edilir.

KAFANIZ RAHAT OLSUN

Ülkemizde nüfusun %40’ı kirada oturmaktadır. (TÜİK verisi) Bu yüzden sürekli bir mekan değişikliği (taşınma) telaşı, mevcuttur. Taşınma işlemi çalışanlar ve çocuklu aileler için zor ve zahmetli bir iştir. 2-3 yılda bir il değiştiren kişiler için daha da sıkıntılı bir süreçtir ve yorgunluk içerir. Ayrıca her taşınma işleminde eşyalar yıpranmakta, sürekli de-montaj ve montaj işlemleri insanları yormaktadır. Ofis taşıma da ev taşıma ile aynı işlemleri içerir.

Nakliyat firmalarının aktif olmadığı dönemlerde; aile kendi evini toplar, bir kamyon ile taşır, yine kendisi yerleştirirdi. Evden Eve Nakliyat firmalarının piyasaya girmesiyle taşınan kişiler rahatlığa kavuştu. Çünkü; Evden Eve Nakliyat firmaları hizmette sınır tanımıyorlar. En ince ayrıntısına kadar taşınma ile ilgili işlemleri yapıyorlar.

Firmamız Karabük’ten Türkiye’nin dört bir yanına veya Türkiye’nin dört bir yanından Karabük’e ev eşyalarınızı güvenle taşır.

Ümit YILMAZ

Firma Sahibi